Vandaag is de Dag van de Mantelzorg. De dag dat de mensen die mantelzorgen even in de schijnwerpers staan. In Amsterdam, Diemen en Duivendrecht organiseren wij en andere organisaties gratis activiteiten. Want wat jij doet is niet vanzelfsprekend. Het is van onschatbare waarde en verdient waardering!
Laat je rondleiden in Artis, waag een dansje in het Danspaleis, maak een ritje in de historische tram, laat je rondleiden in het Van Gogh museum, geniet van een Syrische high tea, volg een workshop zoete broodjes bakken, laat je verwennen bij een beauty-middag, laat je creativiteit de vrije loop bij Club Creatief of zing mee met het Smartlappenkoor. Genoeg keus voor een gezellige middag. Kijk snel op ons overzicht wat er allemaal te doen is. Alle activiteiten zijn gratis voor mantelzorgers uit Amsterdam, Diemen en Duivendrecht.
Overzicht activiteiten Dag van de mantelzorg op 10 november.
De gemeente Amsterdam houdt een overzicht bij met activiteiten die de diverse welzijnsorganisaties in de stad organiseren. Klik hier.
Kom je ook?